D1

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Reigers D1 Alphen D1 12:45
Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 12:45
Rijswijk D1 Westerpark D1 12:45
Zoetermeer D1 Forescate D1 12:45
Alecto D1 Haarlem D1 12:45
Qui Vive D1 Overbos D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D1 3 7 2 1 0
2 Zoetermeer D1 3 7 2 1 0
3 Alecto D1 3 6 2 0 1
4 Overbos D1 3 6 2 0 1
5 Rijswijk D1 3 4 1 1 1
6 Westerpark D1 3 4 1 1 1
7 Groen-Geel D1 3 3 1 0 2
8 Reigers D1 3 3 1 0 2
9 Qui Vive D1 3 3 1 0 2
10 Forescate D1 3 3 1 0 2
11 Haarlem D1 3 3 1 0 2
12 Craeyenhout D1 3 2 0 2 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt U.H.C.QUI VIVE D1 12:45 uit
9 okt L.S.C. ALECTO D1 12:45 thuis - Makelaar Nieuwe Stijl Veld 4
16 okt MHC Forescate D1 12:45 uit
30 okt H.C. Haarlem D1 12:45 thuis - Makelaar Nieuwe Stijl Veld 4
6 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
13 nov HC Alphen D1 12:45 uit
20 nov Craeyenhout D1 12:45 thuis - Makelaar Nieuwe Stijl Veld 4
27 nov AMHC Westerpark D1 n.n.b uit
5 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
12 mrt Groen-Geel D1 n.n.b thuis
19 mrt MHC de Reigers D1 n.n.b uit
26 mrt U.H.C.QUI VIVE D1 n.n.b thuis
2 apr L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
16 apr MHC Forescate D1 n.n.b thuis
23 apr H.C. Haarlem D1 n.n.b uit
30 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
7 mei HC Alphen D1 n.n.b thuis
14 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
21 mei AMHC Westerpark D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 (2-2)final
Alphen D1 Westerpark D1 (3-3)final
Overbos D1 Rijswijk D1 (1-4)final
Haarlem D1 Groen-Geel D1 (1-4)scheduled
Forescate D1 Reigers D1 (1-0)final
Alecto D1 Qui Vive D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive D1 Forescate D1 (1-0)final
Reigers D1 Haarlem D1 (3-0)final
Groen-Geel D1 Overbos D1 (0-1)scheduled
Rijswijk D1 Alphen D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Craeyenhout D1 (3-1)scheduled
Zoetermeer D1 Alecto D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Alphen D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled
Overbos D1 Reigers D1 (2-1)scheduled
Haarlem D1 Qui Vive D1 (2-1)final
Forescate D1 Alecto D1 (1-4)scheduled
Westerpark D1 Zoetermeer D1 (1-2)final